Image default

У США почалися поставки до лікарень вакцини від коронавірусу Moderna

Вакцина від коронавірусу компанії Moderna Фото з відкритих джерел

Препарат з’явиться в медустановах уже в понеділок

Компанія Moderna разом із партнерами почала розповсюджувати у США другу затверджену в країні вакцину від коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє «Голос Америки».

Зазначається, що поставки розпочалися сьогодні, 20 грудня. При цьому лише минулої п’ятниці Адміністрація з контролю за ліками та продуктами харчування США надала дозвіл на використання в надзвичайних ситуаціях вакцини Moderna.

Генерал армії США Густав Перна, який відповідає за дистрибуцію вакцини від COVID-19 в країні повідомив, що до початку січня уряд американський уряд планує доставити в різні штати країни близько 20 мільйонів доз препаратів від компаній Pfizer та Moderna. За його словами,, вакцина Moderna має з’явитися в американських лікарнях вже завтра, 20 грудня.

Раніше повідомлялося, що  Європейське агентство з лікарських засобів може схвалити вакцину від коронавірусу компанії Moderna на початку січня наступного року. Якщо препарат не вдасться схвалити одразу 6 січня, то повторно питання розглядатиметься 12 січня.

Новини за темою: Казахстан розпочав вакцинацію власним препаратом від COVID-19

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що глобальна ініціатива COVAX щодо вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19 затвердила заявку України на отримання 8 мільйонів доз вакцини. Це дозволить зробити безкоштовні щеплення 4 мільйонам українців із груп ризику.

Джерело

Залишити коментар