Image default

У США фармацевт зіпсував понад 500 доз вакцини від COVID-19, наразі його відправили до в’язниці

Фото з відкритих джерел

Чоловік не сховав на ніч препарат до холодильника

У Сполучених Штатах заарештували фармацевта, якого звинувачують у навмисному вилученні з холодильника понад 500 доз коронавірусної вакцини. Про це повідомляє The New York Times. 

Згідно з повідомленням, інцидент трапився минулого тижня в лікарні Вісконсіна. Чоловік знав, що при неналежному зберіганні вакцина зіпсується і люди, які її отримають будуть помилково думати, що захищені від коронавірусу. 

Фармацевту було висунуто звинувачення першого ступеня — у безвідповідальному створенні загрози життю, підробці лікарських засобів, що відпускаються за рецептом, умисному псуванні майна. Усі ці злочини вважаються тяжкими. 

Новини за темою: ВООЗ схвалила до використання першу вакцину від COVID-19

Як зазначається, 57 людям зробили щеплення препаратом перш, ніж зрозуміли, що вакцина зіпсована. Однак в лікарні проконсультувались з фармацевтичною компанією Moderna і запевнили, що зіпсовані вакцини не зашкодять особам, які їх отримали.

Однак через швидке руйнування молекули мРНК у вакцині при кімнатній температурі, дози «стали менш ефективними або неефективними».

Новини за темою: Зеленський пояснив затримку із закупівлею вакцин «національним егоїзмом» у світі

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що у 2021 році влада країни забезпечить все своє населення вакциною від коронавірусної хвороби COVID-19, після чого почнуться масові поставки препаратів в інші країни. 

Джерело

Залишити коментар