Image default

У Швейцарії посилили карантин: Бари та ресторани не працюватимуть вночі

Фото з відкритих джерел

У країні заборонено збиратись на спортивні змагання групами понад п’ять осіб

На тлі зростання хворих на COVID-19 уряд Швейцарії вирішив посилити карантин, обмеживши роботу барів, ресторанів та магазинів вночі. Про це пише SWI.

Так, з суботи 12 грудня у низці швейцарських кантонів час роботи ресторанів, барів, магазинів, музеїв, бібліотек, спортивних й розважальних закладів буде обмежено до 19:00. Крім барів і ресторанів, ці заклади повинні залишатися закритими у неділю та на державні свята: два винятки — 24 та 31 грудня (до першої ночі).

Водночас ці правила не поширюватимуться на кантони, де показник захворюваності за останній тиждень менше одного, а кількість випадків менше загальнонаціонального за останні сім днів. Тут заклади можуть працювати до 23:00.

Також у країні заборонено збиратись на спортивні змагання групами понад п’ять осіб та на приватні зібрання — до 10 осіб. Ці правила будуть діяти мінімум до 22 січня.

Новини за темою: Німеччина може ввести жорсткий карантин після Різдва, — ЗМІ

Нагадаємо, раніше уряд Іспанії домовився з регіональною владою про посилення карантинних обмежень на різдвяні та новорічні свята, щоб уникнути поширення коронавірусу.

Джерело

Залишити коментар