Image default

У Румунії також зник загадковий моноліт, як і конструкція в пустелі штату Юта

Загадковий моноліт, схожий на той, що зник з американської пустелі, знайдений у Румунії Daily Mail

Металева конструкція в Румунії з’явилася 27 листопада, а 1 грудня зникла

Неподалік від румунського міста П’ятра-Нямц зник металевий Моноліт, що з’явився там після зникнення схожого об’єкта в американській пустелі в штаті Юта. Про це пише Ziar Piatra Neamt.

Як повідомляється, чи пов’язані ці об’єкти, достовірно невідомо, але зовні вони схожі. Об’єкт в Румунії з’явився 27 листопада, а 1 грудня журналісти повідомили про його зникнення.

Місце, на якому раніше стояв загадковий металевий моноліт Фото: Ziar Piatra Neamt Місце, на якому раніше стояв загадковий металевий моноліт Фото: Ziar Piatra Neamt

«Якщо залишити осторонь теорії змови, то очевидно, що це рукотворні конструкції. Їх висвітлення в ЗМІ змусило обидва об’єкти зникнути так само загадково, як вони з’явилися. Ми не знаємо, чи був це вандалізм або предмети забрали їх невідомі творці», – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: «Ми не спробували зупинити їх»: Очевидець розповів про те, як з американської пустелі зник загадковий моноліт

Нагадаємо, раніше співробітники Управління громадської безпеки американського штату Юта виявили у пустелі загадкову металеву конструкцію у формі моноліту висотою 3,6 метра.

Через кілька днів, влада американського штату Юта заявила про зникнення металевого моноліту. Від нього залишилася тільки виїмка на землі і трикутна деталь конструкції.

Того ж дня, на північному сході Румунії виявили трикутний у перетині загадковий металевий моноліт, дуже схожий на той, який зник у США. Таємничий предмет розташувався недалеко від стародавньої Петродавсько-Дакійської фортеці.

Джерело

Залишити коментар