Image default

У Росії шукають нові відеохостинги на заміну YouTube

YouTube заблокував кілька російських каналів Фото з відкритих джерел

Причиною цього стало блокування YouTube кількох російських каналів

У Російській Федерації шукають нові відеохостинги на заміну YouTube. Причиною цього стало блокування адміністрацією американської платформи кількох російських каналів. Про це повідомляє пресслужба Роскомнадзору. 

Так, Федеральна служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій звернулася до російських розробників і компаній з пропозицією створити для російських інформаційних сайтів внутрішні відеохостинги через «цензуру» в YouTube.

«Звертаємо увагу російських ЗМІ на необхідність ведення інформаційних каналів на вітчизняних відеохостингах. Просимо провідні інтернет-компанії країни допомогти нашим ЗМІ в їх створенні та популяризації», — йдеться у повідомленні. 

Новини за темою: Google назвав список заборонених тем про коронавірус для публікації на YouTube

Причиною цього стало блокування адміністрацією YouTube каналів російського ресурсу ANNA News (Analytical Network News Agency).

До слова, Роскомнадзор також направив лист до Google з вимогою відновити доступ до каналів ANNA News. Зокрема, у листі відомство звинуватило YouTube в цензурі і назвало правила відеохостингу «порушенням ключових принципів вільного поширення інформації».

Новини за темою: У роботі YouTube стався збій, який не оминув і Україну

Нагадаємо, раніше до Державної думи Російської Федерації внесли законопроєкт, яким пропонується блокувати YouTube, Facebook і Twitter, які обмежують інформацію російських ЗМІ. 

Джерело

Залишити коментар