Image default

У Росії помер зірка радянського серіалу «Вічний поклик» Микола Іванов

Микола Іванов Facebook / Санкт-Петербурзький ТЮГ ім А.А. Брянцева

Артист пішов із життя внаслідок тривалої хвороби

У Росії на 78-му році життя помер артист Микола Іванов, відомий по одній з головних ролей в радянському серіалі «Вічний поклик» та фільмі «Ті, що зійшли з небес». Про це повідомила пресслужба Санкт-Петербурзького ТЮГу імені Брянцева у Фейсбук.

Зазначається, що артист помер внаслідок серцевої недостатності. «Микола Миколайович пішов після тривалої хвороби у віці 77 років, причина – серцева недостатність. Дата і місце прощання будуть оголошені окремо», – йдеться в повідомленні.

Як відомо, за роль в багатосерійному фільму «Вічний поклик» Микола Іванов отримав Державну премію СРСР, а в 1992-му йому присвоїли звання народного артиста Росії. Також чоловік знявся у фільмах «Червоний намет», «Про любов», «Любити людину», «Коник», «Наказ: вогонь не відкривати», «Гум-Гам», «Битва за Москву» та інших.

Новини за темою: Джигарханян, Віктюк, Жванецький, Марадона: Кого ще зі знаменитостей забрав 2020 рік і лишив у пам’яті всього світу

Раніше повідомлялося, що Латвії від ускладнень коронавірусу помер видатний корейський режисер та сценарист Кім Кі Дук. Кінорежисер напередодні планував отримати латвійське громадянство.

Нагадаємо, нещодавно через коронавірус пішов із життя український актор кіно і театру Олег Модзелевський. Чоловік помер у Києві на 67-ому році життя.

Джерело

Залишити коментар