Image default

У Росії помер відомий радянський музикант Андрій Сапунов

Андрій Сапунов Фото з відкритих джерел

Імовірною причиною смерті називають інфаркт

У Росії на 65-му році життя помер вокаліст і гітарист легендарного радянського та російського рок-гурту «Воскресение» Андрій Сапунов. Про це повідомляє ТАСС із посиланням на пресаташе гурту Нонна Абрамова.

Зазначається, що ймовірною причиною смерті є інфаркт. «На превеликий жаль, це правда, наскільки я розумію, це був інфаркт. Зараз поки збираємо інформацію», – сказала Абрамова.

Про місце й дату прощання з музикантом поки що не повідомляється.

Відомо, що Сапунов грав у гурті «Воскресение» майже з моменту її заснування й  до 2016 року. Тоді артист пішов з гурту через політичні розбіжності з його лідером Олексієм Романовим. Крім «Воскресения», Сапунов був учасником музичних колективів «Цветы», «Самоцветы», «Лотос», «СВ», «Трио Сапунова», «Трио: Романов-Сапунов-Кобзон».

Нагадаємо, нещодавно в Росії у віці 85 років помер радянський і російський актор театру та кіно Валентин Гафт. Артиста планують поховати 15 грудня в Москві.

Новини за темою: У Каліфорнії помер актор із фільму «П’ятий елемент» Томмі Лістер

Раніше повідомлялося, що в Росії на 78-му році життя помер артист Микола Іванов, відомий по одній з головних ролей в радянському серіалі «Вічний поклик» та фільмі «Ті, що зійшли з небес». Актор пішов із життя внаслідок тривалої хвороби.

Джерело

Залишити коментар