Image default

У РФПІ заявили про готовність РФ передати Україні технології для виробництва «Супутника V»

ТАСС

Крім цього, фонд готовий почати спільні випробування комбінації вакцин AstraZeneca і «Супутник V» на території України

Глава Російського фонду прямих інвестицій (РФПІ) Кирило Дмитрієв заявив, що Росія готова повністю передати Україні технології для виробництва вакцини від коронавірусу «Супутник V» на території країни. Про це повідомляє ТАСС.

Безумовно, ми готові повністю передавати наші технології для виробництва [вакцини «Супутник V»] в Україні. Ми готові навіть почати клінічні випробування на Україні спільної вакцини AstraZeneca — «Супутник V», — сказав Дмитрієв. — Всіляко готові співпрацювати з Україною».

Раніше голова Політичної ради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук повідомив, що Харківська фармацевтична компанія «Біолік» подала до органів влади України документи для державної реєстрації російського препарату від коронавірусу «Супутник V» для його виробництва на території країни та вакцинації громадян. 

Раніше НДЦ імені Н.Ф. Гамалеї, РФПІ, «Р-Фарм» і компанія AstraZeneca підписали меморандум щодо співпраці в області розробки вакцини проти коронавірусу. За словами директора Центру імені М. Ф. Гамалеї Олександра Гінцбурга, комбінація російської вакцини «Супутник V» і препарату британсько-шведської фармацевтичної компанії AstraZeneca буде забезпечувати захист від коронавірусної інфекції на два роки.

Джерело

Залишити коментар