Image default

У РФ з 7 грудня почнуть масово вакцинувати людей від коронавірусу «Супутником V»

Володимир Путін AP Photo

У першу чергу щеплення отримають лікарі та вчителі

Президент Російської Федерації Володимир Путін доручив почати масову вакцинацію від коронавірусу вже з 7 грудня. Застосовуватимуть вітчизняну вакцину «Супутник V», передає «КоммерсантЪ».

За словами російського очільника, в першу чергу щеплення отримають лікарі та вчителі, безкоштовно та на добровільній основі.

«Якщо ви вважаєте, що ми до такого кроку підійшли впритул, то просив би вас організувати роботу таким чином, щоб в кінці наступного тижня ми вже приступили до цієї масштабної вакцинації», — сказав Путін після того, як віцепрем’єр Тетяна Голікова доповіла про можливість почати масштабну вакцинацію.

Також президент РФ заявив про готовність російської промисловості виробити необхідну кількості доз вакцин.

» Я знаю, що вже більше 2 млн доз у нас вироблено або буде вироблено в найближчі кілька днів, досягне такого рівня виробництво першої зареєстрованої вакцини проти коронавирусной інфекції «Супутник V», — додав він.

Новини за темою: Велика Британія ліцензувала вакцину проти COVID-19, а з наступного тижня починає масову вакцинацію

Нагадаємо, днями Єврокомісія заявила, що Угорщина має право схвалити застосування російської вакцини від коронавірусу «Супутник V», але ця вакцина не зможе циркулювати в інших країнах Євросоюзу.

До слова, раніше стало відомо, скільки коштуватиме російська вакцина «Супутник V». Дві дози російської вакцини проти коронавірусу для міжнародних ринків коштуватимуть близько 20 доларів. Тобто, щоб купити дві дози вакцини, українці повинні заплатити 570 грн. А ось для громадян РФ вакцина буде безкоштовною. Наступного року за кордоном планується виробити 1 млрд доз вакцини «Супутник V» на 500 млн осіб.

Джерело

Залишити коментар