Image default

У Празі спалахнули протести через продовження локдауну в Чехії

Уряд країни продовжив локдаун до 22 січня

Протести в Празі проти продовження карантину Фото: REUTERS Протести в Празі проти продовження карантину Фото: REUTERS

Тисячі людей вийшли вулиці Праги після того, як уряд країни вирішив продовжити та посилити карантинні обмеження. Про це повідомляє DW. 

Згідно з повідомленням, поліцейські стверджують, що напередодні в масових акціях взяли участь близько двох тисяч осіб. Багато з них не носили масок і не дотримувалися соціальну дистанцію.

Відомо, що організаторами акції виступили, крім іншого, власники ресторанного бізнесу та фітнес-тренери. Слід зауважити, що готелі та культурні заклади не працюють в Чехії з середини жовтня.

Новини за темою: У Чехії до роботи в тюремних шпиталях почали допускати ув’язнених медиків

Учасники акції стверджують: закриття ресторанів, магазинів і шкіл призведе до того, що ціна пандемії для економіки виявиться ще вищою. Крім того, локдаун матиме негативні наслідки для психічного здоров’я людей.

Деякі мітингувальники мали при собі плакати з написами: «Зупиніть коронавірусний терор» і «Ми не вівці». Також серед тих, хто виступив на мітингу з промовою, був і колишній президент Чехії Вацлав Клаус.

Новини за темою: В Японії з’явилася нова мутація коронавірусу, не схожа на раніше відомі

Нагадаємо, раніше влада Чеської Республіки продовжила режим надзвичайної ситуації в країні ще на місяць — до 22 січня 2021 року. 

Джерело

Залишити коментар