Image default

У Польщі Об’єднання мусульман зробило у своєму календарі Крим «російським»

Фото з відкритих джерел

У виданні були зображені мечеті на території Криму

Об’єднання мусульман Польщі опублікувало на своєму сайті календар на 2021 рік із зображенням мечетей в анексованому Криму, який позначили як територію Російської Федерації. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook член виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар від Польщі Недім Усейнов.

«Щиро сподіваюся, що це нецільова дія, акт неінформованого редактора, який видавництво просто пропустило в поспіху. Я спрямовую запит на роз’яснення до Вищого мусульманського коледжу», – написав Усейнов і закликав розібратися із цією ситуацією. 

Новини за темою: У Криму археологи виявили стародавню керамічну майстерню. Фото

Як зазначається, в календарі використали зображення мечетей у Феодосії, Бахчисараї, Старому Криму і Сімферополі з підписом «Російська Федерація».

Новини за темою: Українську компанію викрили на незаконному веденні бізнесу в окупованому Криму

Календар із «російським» Кримом Фото: Об’єднання мусульман Польщі Календар із «російським» Кримом Фото: Об’єднання мусульман Польщі Календар із «російським» Кримом Фото: Об’єднання мусульман Польщі Календар із «російським» Кримом Фото: Об’єднання мусульман Польщі

Нагадаємо, раніше стало відомо, що через залучення до спорудження оперного театру в окупованому Севастополі Україна планує запровадити санкції проти австрійського архітектурного бюро Coop Himmelblau.

Джерело

Залишити коментар