Image default

У ПАР виявили новий небезпечний штам коронавірусу

У ПАР новий штам коронавірусу спричинив епідемію Фото з відкритих джерел

Новий різновид вірусу спричинив другу хвилю епідемії в країні

У Південно-Африканській Республіці виявили новий штам коронавірусу, який відрізняється від того, який викликав першу хвилю COVID-19. Про це повідомив міністр охорони здоров’я ПАР Звелі Мкхізе у Twitter.

«Ми зібрали пресконференцію, аби оголосити, що різновид вірусу SARS-COV-2, який поки отримав назву «варіант 501.V2″, був виявлений в ПАР нашими генними науковцями… Зібрані докази твердо свідчать на користь того, що чинна друга хвиля спричинена цим новим різновидом», — зазначив Мкхізе.

Однак, у Всесвітній організації охорони здоров’я запевнили, що поведінка нового штаму коронавірусу не відрізняється від вже відомого вірусу.

Новини за темою: Наймолодша жертва COVID-19: У ПАР від коронавірусу померло дводенне немовля

«Ми працюємо із ними (ПАР — ред.) разом із нашою робочою групою, яка займається еволюцією віруса SARS-COV-2. Вони вирощують вірус у себе в країні й ми співпрацюємо з науковцями у намаганні виявити будь-які зміни в поводженні вірусу в аспекті поширення», — процитувало епідеміолога ВООЗ Марію Ван Керхове агентство Reuters.

Нагадаємо, нещодавно у Великобританії заявили про появу «нового різновиду» коронавірусу, який може спричинити епідемію на південному сході країни.

Джерело

Залишити коментар