Image default

У Німеччині працівникам будинку для літніх людей ввели дозу вакцини в 5 разів понад норму

Перша пацієнтка в Німеччині отримує щеплення від COVID-19 DPA

Від великих доз добровольці не захворіли

Під час кампанії масової вакцинації в Німеччині восьми працівникам будинків пристарілих випадково дали дозу вакцини, яка в п’ять разів перевищувала звичайну. Про це повідомляє ВВС.

Сім жінок і один чоловік у віці від 38 до 54 років працюють в будинку для людей похилого віку в місті Штральзунд на північному сході Німеччини.

Як зазначається, у чотирьох з них зараз легкі симптоми грипу, і вони були госпіталізовані для нагляду. Поки ні у кого з восьми осіб немає серйозних побічних ефектів.

Новини за темою: Українські мігранти зможуть безкоштовно отримати вакцину від COVID-19 у Польщі

Інститут Роберта Коха (RKI) повідомляє, що з моменту початку масової вакцинації в Німеччині в неділю понад 18 000 осіб були прищеплені вакциною Pfizer/BioNTech проти COVID-19.

Пріоритетними групами є особи у віці 80 років і старше і ті, хто доглядає за ними в будинках для людей похилого віку та лікарнях.

BioNTech заявила, що на ранніх етапах випробувань вакцини деякі добровольці отримували до 100 мікрограмів (мкг) препарату, тоді як 30 мкг — це нормальна доза. За словами компанії, від великих доз добровольці не захворіли.

Новини за темою: Питання вакцинації: Коли та як українці зможуть отримати захист від коронавірусу

Раніше повідомлялося, що у Києві або біля аеропорту «Бориспіль» планують створити спеціальний Центр тривалого зберігання вакцин від коронавірусу в наднизьких температурах. 

Джерело

Залишити коментар