Image default

У Німеччині обрали наступника Меркель

Армін Лашет і Ангела Меркель Фото з відкритих джерел

59-річний Армін Лашет був обраний в результаті онлайн-опитування делегатів ХДС

У Німеччині главу уряду землі Північний Рейн-Вестфалія Арміна Лашета обрали очільником правлячої партії Християнсько-демократичний союз (ХДС). Про це повідомляє DW. 

За попередніми даними, 59-річний Армін Лашет отримав 521 голосів, що на 55 більше, ніж у його суперника — 65-річного Фрідріха Мерца.

«Союзник Меркель та прем’єр-міністр Північного Рейну-Вестфалії був обраний в результаті онлайн-опитування делегатів ХДС в суботу. Тепер голосування має бути юридично підтверджене шляхом голосування поштою», — йдеться у повідомленні.

У результаті Лашет поведе блок ХДС/ХСС на вибори, які мають відбутися 26 вересня 2021 року. Зазначається, що за підсумками виборів політик може зайняти посаду канцлера Німеччини.

Новини за темою: Це було честю для мене, – Меркель про своє очільництво партії ХДС

Нагадаємо, наприкінці жовтня 2018 року чинний німецький канцлер Ангела Меркель оголосила про те, що більше не буде висувати свою кандидатуру на вищий партійний пост. 

Також політик повідомила, що піде з посади голови уряду після виборів восени 2021 року.

А в грудні 2018 року делегати з’їзду Християнсько-демократичного союзу (ХДС) у другому турі обрали новим лідером генерального секретаря партії Аннегрет Крамп-Карренбауер.

Джерело

Залишити коментар