Image default

У МОЗ пояснили зниження статистики з COVID-19

Тепер тестуватимуть всіх, у кого є симптоми респіраторного захворювання

Глава МОЗ заявив про стабілізацію ситуації з коронавірусом в Україні. Зменшення нових COVID-випадків пов’язано зі зменшенням кількості людей, яких тестують на коронавірус.

  В Україні ситуація з поширенням коронавірусу стабілізувалася. В країні фіксують зменшення кількості нових COVID-випадків. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів під час брифінгу.   «Якщо ми подивимося на статистику з кількості людей, які перебувають у наших лікарнях, то вона не збільшується. Ми можемо фіксувати, що є відповідна стабілізація за кількістю хворих на коронавірусну хворобу. Ми бачимо це за цифрами, в тому числі, й за кількістю госпіталізованих», — зазначив глава МОЗ.   Також він підкреслив, що в Україні зменшилася кількість громадян, які звертаються за тестуванням і мають ознаки коронавірусу.   Степанов зазначив, що тепер тестуватимуть на COVID-19 всіх, у кого є симптоми респіраторного захворювання.   «Ми додали експрес-тести, тести на антиген, якими теж потрібно тестувати людей», — заявив Максим Степанов, додавши, що найближчим часом буде додатково роз’яснено, як можна пройти тести, включаючи контактних хворих.  

  Нагадаємо, в Україну прибув глава Європейського бюро ВООЗ. Головними питаннями порядку візиту Клюге будуть реагування на пандемію в Україні, вакцинація і зміни в системі охорони здоров’я.   Як повідомлялося раніше, Кабмін назвав критичну межу для локдауну.    

Джерело

Залишити коментар