Image default

У МОЗ назвали необхідну суму для вакцинації

Фото: t.me/stat_regions У бюджеті на вакцинацію передбачено 2,6 млрд грн.

Виділеної суми на вакцинацію — недостатньо, а тому в міністерстві в екстреному порядку шукають, де взяти додаткові кошти.

 

Глава МОЗ Максим Степанов розповів, що для вакцинації необхідно 15,1 млрд гривень, але в бюджеті на 2021 рік виділено всього 2,6 млрд гривень. Про це в четвер, 17 грудня, він повідомив на брифінгу.

«Для фінансування вакцинації повинні мати розраховану суму, яку необхідно закласти в бюджет — це 15,1 млрд гривень, але поки в бюджеті 2021 на вакцинацію виділено 2,6 млрд гривень», — зазначив глава МОЗ.   За словами глави МОЗ, оскільки суми в 2,6 мільярда недостатньо, то у відомстві в екстреному порядку шукають джерела додаткових коштів.   В ході проведення відповідних консультацій з урядом та експертами, в Міністерстві охорони здоров’я прийшли до певного рішення.   «Ми можемо акумулювати на придбання вакцин до 2,3 млрд гривень, наприклад, за рахунок економії лікарських засобів», — повідомив Степанов.   Раніше Зеленський заявив, що COVID-вакцину потрібно отримати в січні. Україна поки не входить до переліку 92 країн, які пріоритетно отримають вакцину, визнав глава держави.   МОЗ представив план вакцинації         Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet Коронавірус СюжетМутація коронавірусу: підстав для паніки немає Коронавірус у Німеччині: вперше понад 30 тисяч випадків за добу СюжетЧи стане дозвіл на вакцину від коронавірусу в ЄС подарунком на Різдво? Коронавірус: вакцинація у Німеччині може розпочатися ще в 2020 році Коронавірус: у Німеччині вперше зафіксували понад 900 смертей за добу

Джерело

Залишити коментар