Image default

У Молдові фермери на тракторах штурмували будівлю парламенту. Фото

Протест фермерів у Кишиневі point.md

Місцеві аграрії обурені новим проєктом бюджету на 2021 рік

У столиці Молдови, Кишиневі, фермери вийшли на акцію протесту під будівлю парламенту, яка переросла у сутички з правоохоронцями. Про це повідомляють point.md та TV8. 

Як зазначається, 15 грудня аграрії на тракторах влаштували протест на площі Великих національних зборів і біля будівлі парламенту. Через деякий час мітингувальники намагалися прорватися через поліцію. У результаті правоохоронці застосували сльозогінний газ. 

Крім цього, протести фермерів спричинили блокування проїжджої частини центрі міста. Таким чином, рух громадського транспорту по бульвару Штефан чел Маре тимчасово призупинено. 

Протест фермерів у Кишиневі Фото: point.md Протест фермерів у Кишиневі Фото: point.md Протест фермерів у Кишиневі Фото: point.md Протест фермерів у Кишиневі Фото: point.md

За попередньою інформацією, обурення місцевих аграріїв викликав новий проєкт бюджету на 2021 рік, запропонований урядом. У ньому фермери побачили загрозу для аграрної сфери та закликали парламент не допустити подальшого руйнування сільського господарства. 

Новини за темою: Мая Санду вимагає відставки уряду Молдови: Готують вотум недовіри

Нагадаємо, нещодавно у Кишиневі відбулася акція протесту, яка завершилася прийняттям резолюції з вимогою відставки уряду і проведення дострокових парламентських виборів.

 

Джерело

Залишити коментар