Image default

У Молдові через COVID-19 запроваджують до середини січня режим надзвичайного стану

Фото з відкритих джерел

Роботодавцям рекомендують перевести працівників на дистанційну роботу

З 30 листопада до 15 січня на всій території Молдови запроваджують надзвичайний стан в системі охорони здоров’я. Про це повідомляє Newsmaker.

Згідно з повідомленням, рішення, ухвалене на засіданні Національної надзвичайної комісії громадського здоров’я, передбачає, що з 28 листопада в країні заборонять роботу нічних клубів і караоке.

Крім цього, з 30 листопада буде обмежено графік роботи барів, ресторанів і кафе в нічний час. З 22:00 до 7:00 вони зможуть працювати тільки в режимі доставки.

Новини за темою: Через погіршення ситуації із COVID-19 Грузія до кінця січня запроваджує локдаун

Як зазначається, у Молдові заборонять проводити спортивні змагання, наукові конференції та олімпіади. Будуть закриті театри, кінотеатри, концертні зали та будинки культури (проводити репетиції дозволено).

Також компаніям і держструктурам рекомендовано за можливості перевести співробітників на дистанційну роботу. Продовжує діяти заборона збиратися в громадських місцях групами більше трьох осіб, а люди старші 63 років можуть виходити з дому тільки в разі гострої необхідності.

Новини за темою: Степанов назвав єдину умову для запровадження локдауну

Нагадаємо, нещодавно уряд Угорщини видав указ про продовження епідеміологічних обмежень та режиму надзвичайної ситуації в країні до 8 лютого 2021 року.

Джерело

Залишити коментар