Image default

У Міноборони РФ заявили про режим тиші

Фото: instagram.com/sofiko_armani Наслідки обстрілів Волновахи російською армією

Режим припинення вогню розпочнеться о 9:00 для створення гуманітарних коридорів у Маріуполі та Волновасі, оголосили у російському військовому відомстві.

  Російська сторона оголосила режим тиші та відкриття гуманітарних коридорів для виходу мирних жителів із Маріуполя та Волновахи. Про це 5 березня повідомив радник голови МВС Антон Геращенко в Telegram, а також низка російських ЗМІ.   «У Міноборони РФ заявили, що з 09:00 по Києву оголошується режим тиші. Додали, що гуманітарні коридори та маршрути для виходу мешканців Маріуполя та Волновахи узгоджені з українською стороною», — написав радник міністра внутрішніх справ.   Він також додав, що українська влада ще не заявляла про це.  

У Міноборони РФ заявили про режим тиші

Скриншот: Pravda_Gerashchenko   Аналогічну інформацію опублікувало у Telegram РІА Новости.  

У Міноборони РФ заявили про режим тиші

Скриншот:t.me/rian_ua     Раніше повідомлялося, що Волноваха на Донеччині перебуває на межі гуманітарної катастрофи, а Маріуполь через обстріл російських військ залишився без тепла, світла, води та зв’язку.   Нагадаємо, за підсумками останніх переговорів представники РФ та України домовилися організувати гуманітарні коридори у постраждалих від обстрілу українських містах.      

Джерело

Залишити коментар