Image default

У Миколаєві відкриється перший мобільний госпіталь для COVID-пацієнтів

Миколаївський мобільний госпіталь буде на 60 ліжкомісць

Влада виділила гроші на розгортання мобільних госпіталів в Україні. Перший такий шпиталь 19 грудня відкриється в Миколаєві.

У Миколаєві в середині грудня планується відкриття першого мобільного госпіталю на 60 ліжкомісць для пацієнтів з коронавірусом. Гроші на подібні установи по країні вже виділені, повідомив у суботу, 5 грудня, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, пише Інтерфакс-Україна.

«У Миколаєві 19 грудня відкриється перший мобільний госпіталь на 60 ліжкомісць, він буде з модульних конструкцій», — сказав Ляшко.

За його словами, гроші на розгортання мобільних госпіталів виділені. Питання розміщення такого госпіталю — на розсуді місцевої влади.

«Питання локації залишаються питаннями локацій. Якщо десь, як в Донецькій області, його зручно буде розгорнути на базі новозбудованої триповерхової будівлі психіатричної лікарні, то його розгорнуть там. Якщо зручно розгорнути на відкритій місцевості, то розгорнуто там. Важливо, щоб там був кисень», — розповів Ляшко.

До цього ми писали, що в Україні вже більш як 800 тисяч випадків COVID-19. За минулу добу до лікарень госпіталізовано понад 1500 пацієнтів з коронавірусом.

Також Korrespondent.net повідомляв, що Росія відновила максимум за кількістю випадків COVID-19. Всього в РФ зареєстровано понад 2,4 млн випадків коронавірусної інфекції.

Джерело

Залишити коментар