Image default

У Медведчука є політична воля, у президента Зеленського — ні, — Якубін

Олексій Якубін. Фото: 112.ua

У нинішніх складних суспільно-політичних умовах Віктор Медведчук не боїться демонструвати політичну волю, і тому стає серйозним противником для Зеленського. Таку думку в ефірі телеканалу 112 Україна висловив політолог Олексій Якубін.

На його думку, Зеленський і його команда постійно намагаються маневрувати. А цього абсолютно недостатньо для того, щоб управляти державою, приймати важливі рішення і нести за них відповідальність.

«Для цього потрібно мати певну силу волі. Потрібно мати своє чітке бачення. Дивіться, Віктор Медведчук пропонує: давайте домовимося про вакцину, давайте домовимося з Росією. Для цього потрібно мати характер. Не боятися кинути виклик різним праворадикальним групам, які є в суспільстві, і ми бачимо, як вони поводяться», – сказав політолог.

Тому, за словами експерта, така принциповість Медведчука лякає владу і змушує штучно робити своїм основним політичним опонентом Порошенка.

«У Зеленського вважають, що Порошенко вигідний їм, тому що у нього колосальний антирейтинг. Електорально він не небезпечний. Якщо ми говоримо про Віктора Медведчука, Юрія Бойка-це небезпечні політичні противники. У них є досить велике електоральне ядро, воно росте. Більш того, ми бачимо за рейтингами, що вони набирають там, де не набирали. Тут є небезпека робити з них опозицію», — підкреслив Олесей Якубін.

 

Источник

Залишити коментар