Image default

У Литві знищили десятки тіл норок із виявленим коронавірусом

Норки Reuters

Хворобу в тварин виявили вже після їхньої раптової загибелі

У Литві знищили десятки тіл норок, в яких після смерті підтвердили коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомляє DeutscheWelle.

Зазначається, що збудник захворювання виявили в зразках тканин 169 норок на фермі в районі міста Іонава після того, як вони несподівано загинули.  У зв’язку з цим десятки тіл звірків були знищені.

Наразі в країні діє 86 ферм з розведення норок, де сумарно живуть 1,6 млн цих тварин.

Водночас міністр охорони здоров’я країни Литви Ауреліюс Верига заявив, що уряд країни поки не бачить необхідності вводити додаткові запобіжні заходи. Таку позицію чиновник пояснив «досвідом міжнародної спільноти» і додав, що стурбований появою вірусу на литовських фермах.

Відомо, що Литва стала восьмою країною, де COVID-19 був виявлений у норок. Раніше про такі випадки повідомили Данія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Польща, США і Швеція.

Новини за темою: У Данії норки, вбиті через поширення коронавірусу, «піднялися з могил»

Нагадаємо, нещодавно в Держпродспоживслужбі заявили, що в Україні найближчим часом буде посилено моніторинг ситуації щодо можливої появи коронавірусної хвороби COVID-19 у норок. Громадян запевнили, що про вбивства тварин чи корупційні перевірки не йдеться.

Джерело

Залишити коментар