Image default

У Латвії від коронавірусу помер знаменитий корейський режисер Кім Кі Дук

Корейський кінорежисер Кім Кі Дук Фото з відкритих джерел

Корейський кінорежисер напередодні планував отримати латвійське громадянство

У Латвії від ускладнень коронавірусу помер видатний корейський режисер та сценарист Кім Кі Дук. Про це повідомляє портал Delfi.

Як зазначається, режисер приїхав до країни 20 листопада, а починаючи з 5 грудня не виходив на зв’язок. 

За неофіційною інформацією, Кім Кі Дук планував купити будинок в Юрмалі та оформити посвідку на проживання, але на заплановану для цього зустріч не зʼявився.

Після цього колеги режисера забили на сполох і почали шукати його по лікарнях, але цьому перешкоджало положення про питання охорони особистих даних. Сьогодні зʼявилася інформація про те, що режисер помер у ніч на пʼятницю в лікарні від ускладнень COVID-19.

Кім Кі Дук — всесвітньо відомий південнокорейський режисер і сценарист. Лауреат Венеціанського, Берлінського і Каннського кінофестивалів. Найбільш відомими фільмами режисера були «Весна, літо, осінь, зима і знову весна», «Натягнута тятива», «Час», «Зітхання», «Пʼєта», «Порожній будинок» і «Самаритянка». 20 грудня Кім Кі Дуку мало виповнитися 60 років.

Новини за темою: Від коронавірусу в київській лікарні помер сценарист культової комп’ютерної гри S.T.A.L.K.E.R.

Нагадаємо, що раніше від коронавірусу помер український актор кіно і театру Олег Модзелевський. Чоловік пішов з життя на 67-ому році життя.

Джерело

Залишити коментар