Image default

У КВУ назвали імена депутатів-прогульників

Фото: facebook.com/sluganarodu.official Частина депутатів систематично не ходить на роботу

Частина народних депутатів безвідповідально ставиться до своїх депутатських обов’язків, ігноруючи абсолютну більшість голосувань Верховної Ради, заявили в КВУ.

Комітет виборців України проаналізував, як депутати Верховної Ради голосували протягом двох років. За даними КВУ, опублікованими в п’ятницю, 3 вересня, 12 народних депутатів пропустили понад 90% голосувань.

Повідомляється, що депутат Вадим Столар протягом двох років узяв участь лише у 2,5% голосувань. Степан Івахів узяв участь в 4% голосувань, Вадим Рабинович — 5%, Андрій Деркач, Ігор Абрамович — 7%, Ігор Палиця, Олександр Дубинський, Дмитро Шенцев — 8%, Тарас Козак — 9%, Олександр Герега, Юлія Льовочкіна, Олександр Фельдман — 10%.   Серед фракцій у Верховній Раді «Слуга народу» взяла участь у 84% голосувань, а представники ЄС — у 80%. Депутати «Голосу» взяли участь у 74% голосувань, група «Довіра» — в 71%, «Батьківщина» — в 63%.   Найнижчі результати у депутатів «За майбутнє», які взяли участь у 53% голосувань, і ОПЗЖ — 46%.   «Відмова від голосувань також стала формою саботажу роботи Верховної Ради з боку окремих парламентських фракцій. Незважаючи на те, що у Верховній Раді введена система штрафів за відмову від голосувань, це не дуже впливає на дії народних депутатів», — зазначив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.   Верховна Рада фактично ігнорує законопроекти, розроблені представниками опозиційних фракцій, заявили у КВУ.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Залишити коментар