Image default

У Криму досить води — Путін

Фото: gazeta.ru Путін заспокоїв жителів анексованого півострова

Російський президент запевнив, що запасів прісної води на півострові досить. При цьому заощаджувати на водопостачанні в Криму влада не буде.

Президент РФ під час своєї прес-конференції в четвер, 17 грудня, прокоментував ситуацію з водою у Криму. На думку глави Кремля, на півострові запасів прісної води достатньо.

«Судячи з усього, запасів хорошої прісної води в Криму досить, просто цим і за радянських часів, а, тим більше, під час, коли Крим входив до складу України, не займалися», — сказав Путін.

Також президент Росії додав, що проблема водопостачання в регіоні буде вирішена. За його словами, в регіоні «ці роботи ведуться широко».

«Заощаджувати на цьому держава не стане», — заявив Путін.

Раніше Korrespondent.net писав, що біля Севастополя почали викачувати воду з курортних водойм. Завдяки озеру на горі Гасфорта Севастополь вже економить близько 10 тис. кубів води на добу Чорноріченського водосховища.

Також повідомлялося, що в Криму зібралися брати воду з водоспадів. Жителям Ялти обмежили подачу води шістьма годинами на добу. Ситуацію мають намір виправити за допомогою водоспадів і озера Могабі.

Джерело

Залишити коментар