Image default

У Конгресі США демократи внесли резолюцію про імпічмент Трампа

Дональд Трамп REUTERS

Голосування по статті імпічменту відбудеться цього тижня, якщо віцепрезидент Майк Пенс не скористається 25 поправкою

Представники Демократичної партії, яких у Палаті представників більшість, формально внесли резолюцію «Про імпічмент Дональда Джона Трампа, президента Сполучених Штатів Америки, за особливо тяжкі злочини та проступки». Про це повідомляє Укрінформ.

Згідно з повідомленням, законодавці призначили голосування по статті імпічменту цього тижня, якщо віцепрезидент Майк Пенс не скористається 25 поправкою Конституції США для усунення Трампа від влади.

Як зазначається, текст резолюції містить одну статтю обвинувачення президента Дональда Трампа у заколоті. При цьому згадується щонайменше два епізоди «злочинних дій» чинного глави Білого дому. У цьому зв’язку вказувалося, зокрема, на те, що Трамп вимагав від представника влади Джорджії сфальсифікувати результати голосувань у штаті, а також підбурював натовп до агресії проти Конгресу США.

Таким чином, Дональд Трамп продемонстрував, що продовжує становити загрозу національній безпеці, демократії й Конституції, якщо йому буде дозволено залишатися на посаді.

Новини за темою: Провалився як лідер: Шварценеггер назвав Трампа «найгіршим президентом в історії»

Раніше повідомлялося, що віцепрезидент США Майкл Пенс не виключив, що президенту Дональду Трампу можливо оголосити імпічмент завдяки використанню 25-ї поправки до Конституції країни. Однак, в команді Пенса вважають, що запускати процедуру імпічменту шляхом оголошення недієздатності очільника країни не доведеться, оскільки це може спровокувати ризики для безпеки США.

Джерело

Залишити коментар