Image default

У Києві відновлюється робота фунікулера

Фото: Facebook/Kyivpastrans Київський фунікулер з’єднує історичне Верхнє місто і Поділ

Фунікулер був закритий на ремонт майже на півтора місяці. За цей час відремонтовано вагон, обстежені шляхи контактної мережі.

У Києві після планового щорічного ремонту відновлює свою роботу фунікулер. Пасажири зможуть скористатися ним вже з понеділка, 23 серпня, повідомляє Київпастранс.

«Планові ремонтні роботи підходять до завершення і вже з 12:00 понеділка кияни та гості столиці зможуть доїхати з Подолу у Верхнє місто без перешкод», — йдеться в повідомленні.

У відомстві нагадали, що фуніклер був закритий на ремонт з 12 липня. За цей час вагони пройшли статичні і динамічні випробування під великим навантаженням. Також були обстежені шляхи контактної мережі і виконано поточний ремонт вагонів підйомників.

«Ремонтні роботи проводяться влітку через маленький пасажиропотік. У липні-серпні фунікулером користуються до двох тисяч пасажирів на день, і це майже вдвічі менше, ніж в інші сезони», — додали в Київпастранс.

У березні стало відомо, що Київ оновить фунікулер за 6,5 млн євро. Закупівля пройде в рамках проекту Міський громадський транспорт України та реалізується спільно з Європейським інвестиційним банком.

Раніше повідомлялося, що в Італії впала кабіна фунікулера. Дев’ять людей загинули. Кабіна впала в лісистій, важкодоступній місцевості, що ускладнило рятувальну операцію.

Джерело

Залишити коментар