Image default

У Києві тривають протести під Радою

Фото: Klymenko Time Біля Верховної Ради тривають протести

Біля будівлі парламенту сьогодні тривають три мітинги протестувальників. До протестів підприємців приєдналися учасники протесту проти законопроекту про вакцинацію.

У Києві під будівлею Верховної Ради сьогодні, 2 грудня, проходить три мітинги. Про це повідомляють телеграм-канали Klymenko Time, PavlovskyNews.

В акціях протесту продовжують брати участь підприємці, а також проходять мітинги противників і прихильників законопроекту №4142, який, на думку протестувальників, введе в країні обов’язкову вакцинацію.

«№4142 відомий як закон про обов’язкову вакцинацію. Мовляв, нещеплені діти не зможуть відвідувати ні школи, ні садки. Крім того, вакцинації підлягають працівники сфери обслуговування», — йдеться в одному з повідомлень.

Учасники мітингу підприємців незадоволені прийнятим проектом закону. Протестувальники заявляють, що будуть стояти доти, поки Рада не підтримає їхні законопроекти.

Нагадаємо, вчора в Києві учасники акції протесту підприємців намагалися заблокувати народних депутатів в будівлі Верховної Ради.

Також повідомлялося, що підприємці мають намір продовжити протести під Радою. Вони незадоволені відстрочкою введення касових апаратів, оскільки в законі багато винятків, на які відстрочка не поширюється.

Джерело

Залишити коментар