Image default

У Києві співробітники музею Революції Гідності прийшли під СБУ

Фото: PavlovskyNEWS Співробітники музею Революції Гідності прийшли під будівлю СБУ в Києві

Співробітники музею висловили обурення стосовно вчорашньої офіційної заяви СБУ, де йшлося про підозру чиновників музею в розкраданні грошей.

У Києві під будівлю СБУ прийшли співробітники музею Революції Гідності з протестом після вчорашніх обшуків в офісі музею і будинку у його директора. Про це повідомляє телеграм-канал PavlovskyNEWS.

До присутніх вийшов начальник Головного управління СБУ в Києві та Київській області Олег Головаш.

Він пояснив проведення обшуків тим, що СБУ хоче якнайшвидше розблокувати роботи з будівництва меморіалу Героїв Небесної Сотні.

«Він заявив, що на рахунках казначейства залишилося всього 9,8 млн грн з 135 млн, виділених на будівництво меморіалу Героїв Небесної Сотні. Підрядник повинен був закупити 105 лип з Нідерландів і гранітні плити зі США. На всі роботи йому перерахували 111,8 млн грн, за які поки ніхто не відзвітував», — йдеться в повідомленні.

Співробітники музею обурювалися щодо вчорашньої офіційної заяви СБУ, де йшлося про підозру чиновників музею в розкраданні грошей. Головаш відповів їм, що наразі підозр і звинувачень співробітникам музею немає.

Нагадаємо, в музеї Революції Гідності в четвер, 19 листопада, пройшли обшуки.

Також в ході двогодинного обшуку вдома у директора музею Революції Гідності Ігоря Пошивайла вилучено жорсткий диск з історією створення музею.

Джерело

Залишити коментар