Image default

У Києві поліцейський вимагав хабар у бізнесмена за зберігання спирту

Фото: Офис генпрокурора Затриманому копу вже повідомили про підозру

Правоохоронець дізнався, що підприємець незаконно зберігав спирт, який використовувався для виготовлення дезінфікуючих засобів.

У Києві правоохоронці затримали на хабарі заступника начальника сектора превенції одного з районних управлінь поліції. Про це повідомляє Офіс генпрокурора в п’ятницю, 11 грудня.

«За даними слідства, правоохоронець вимагав від громадянина щомісячну «оплату» за непритягнення його до адміністративної відповідальності за незаконне зберігання спирту, який використовувався для виготовлення дезінфікуючих засобів, і нестворення перешкод у здійсненні неправомірної підприємницької діяльності», — йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо отримання неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України) здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим у Києві.

Затриманому копу вже повідомили про підозру.

Напередодні повідомлялося, що керівник порту Чорноморськ затриманий на хабарі в $250 тисяч. Чиновник вимагав гроші за узгодження плану санації збанкрутілої приватної компанії.

Також стало відомо, що президент Академії аграрних наук взяв хабар позашляховиком за включення певної особи у список претендентів на заміщення вакансій академіків.

Джерело

Залишити коментар