Image default

У Києві підпалили шини через дії забудовника

Фото: Pavlovsky News На вулицю вийшли люди одразу з декількох сусідніх будинків

Три роки тому забудовник активізував роботи, і в будинку за адресою Львівська, 59 почали тріскатися стіни, стверджують його мешканці.

  Увечері в п’ятницю у Святошинському районі Києва на перехресті вулиць Живописної і Львівської почалася акція протесту проти будівництва багатоповерхового житлового будинку. Про це 4 грудня повідомляє Telegram-канал Pavlovsky News.   «На вулицю вийшли люди одразу з декількох сусідніх будинків. Багато пенсіонерів. Незважаючи на протест, будівельні роботи за парканом тривають. На місці багато поліції і є пожежники, але палаючі шини вони поки що не гасять», — йдеться в повідомленні.   Протестувальники кажуть, що воюють із цим забудовником з 2007 року. Три роки тому активізувалися роботи, і в будинку за адресою Львівська, 59 почали тріскатися стіни, стверджують його мешканці.    

  Нагадаємо, цього року в Києві закрили скандальне будівництво в парку Малишка. Паркан навколо ділянки був знесений, а екскаватор зарив котлован, який встиг вирити забудовник.   СБУ виявила незаконну видачу дозвільних документів у ДАБІ  

Джерело

Залишити коментар