Image default

У Києві під час репетиції параду затримали озброєного чоловіка — ЗМІ

Фото: Кадр из видео Перехожі зняли інцидент на відео

Через репетицію параду, який пройде в Києві 24 серпня, центр столиці перекрила поліція. Чоловік з пістолетом зміг прорвати заслін.

  У Києві проходить репетиція параду до Дня Незалежності України 24 серпня. Центральні вулиці в столиці перекрито. Втім, поліцейські пости не завадили прорватися чоловікові зі зброєю. Про інцидент повідомляє Telegram-канал Новини.LIVE.   «Сталося це на вулиці Саксаганського, яку також перекрито через репетицію. Чоловік зі зброєю вискочив з натовпу і поводився неадекватно», — йдеться в повідомленні.   Під час затримання поліцією чоловік чинив опір. Його змогли скрутити.

  Також через перекриття руху для автотранспорту у водіїв здавали нерви. Telegram-канал Perepichka News опублікував відео, на якому водій таксі скандалить із поліцейськими, які не пропускали його авто.   За словами таксиста, він віз пасажирів з дітьми на вокзал.     Обережно! Відео містить ненормативну лексику.

  У Києві йде репетиція військового параду   Як повідомлялося раніше, в Києві тричі перекриють рух для репетицій військового параду. Репетиції параду до Дня Незалежності заплановано на 18, 20 і 22 серпня.  

Джерело

Залишити коментар