Image default

У Києві Нацкорпус вимагає відставки Зеленського

Фото: PavlovskyNEWS Акція Нацкорпусу біля Офісу президента

Протестувальники вимагають від президента Володимира Зеленського піти у відставку через скандал із заступником голови ОП Олегом Татаровим.

  У Києві біля Офісу президента Нацкорпус розпочав акцію під назвою Корупціонери з Офісу президента — поза законом! Про це повідомляє телеграм-канал PavlovskyNEWS.   Повідомляється, що учасники акції вимагають від президента Володимира Зеленського піти у відставку через скандал із заступником голови ОП Олегом Татаровим.   «Зеленський обіцяв піти у відставку, якщо потрапить у корупційний скандал; і зробити це він повинен сьогодні. Але почати треба саме з Татарова, який уособлює собою корупційні схеми», — заявив представник Нацкорпусу Олекса Бик.   Також члени Нацкорпусу зажадали відставки генпрокурора Венедіктової, голови ОП Єрмака і його заступника Татарова.  

  Нагадаємо, в ОП дистанціювалися від заяв заступника Єрмака Татарова про Ситника. На Банковій наголосили, що слова Татарова «не відображують офіційну позицію» президента Володимира Зеленського.   Також повідомлялося, що заступник голови Офісу президента Олег Татаров заявив, що директор НАБУ Артем Ситник має бути звільнений, оскільки не має ні морального права, ні юридичних підстав займати цю посаду.  

Джерело

Залишити коментар