Image default

У Києві на Позняках ввели плату в 70 гривень за день паркування — журналіст

Фото: Денис Безлюдько / Facebook Жителям Позняків тепер доведеться платити за парковку автомобілів

Осіб, які не платитимуть за парковку, в разі виявлення порушення інспектором, чекатиме штраф у розмірі 20-кратної вартості однієї години стоянки.

  У Києві ввели плату за паркування в спальному районі Позняки. Про це повідомив журналіст Денис Безлюдько на своїй сторінці у Facebook у четвер, 16 вересня.   «У київському спальному районі Позняки парковки на ряді вулиць стали платними. Їх віднесли до третьої зони, і таким чином залишити там автомобіль стало коштувати 5 грн / год», — написав він.   Зокрема, тепер платною парковка є на таких вулицях:  

  • вул. Урлівська — вся вулиця;
  • вул. Анни Ахматової — вся вулиця;
  • вул. Олени Пчілки — вся вулиця;
  • просп. Григоренка, 24-28;
  • вул. Срібнокільська — від ТРЦ Аркадія до вул. Княжий Затон;
  • вул. Драгоманова — від вул. Анни Ахматової до вул. Здолбунівської.

  За словами Безлюдька, ці парковки тепер є платним з 8:00 до 22:00.   «Таким чином, в день доведеться віддати 70 гривень. Тих, хто не буде оплачувати парковку, в разі виявлення порушення інспектором, чекатиме штраф у розмірі 20-кратної вартості однієї години стоянки. При цьому повторне порушення може обійтися в 680 гривень», — відзначив журналіст і додав, що настав «рай для евакуаторів».   Раніше влада Києва анонсувала введення платного паркування в спальних районах біля житлових будинків. Ішлося про ті житлові двори, чия прибудинкова територія належить місту. Безкоштовно можна буде залишити машину тільки вночі і на вихідні.   Також повідомлялося, що з 1 липня Київ підняв ціни на парковку в центрі міста і прилеглих до нього районах.  

Джерело

Залишити коментар