Image default

У Києві главу КП підозрюють у привласненні 15 млн гривень

Фото: gp.gov.ua В офісах пройшли обшуки

Комунальне підприємство уклало з підрядником договір на суму понад 20 млн грн. Однак роботи були виконані не в повному обсязі, стверджує слідство.

У Києві директора комунального підприємства Центр організації дорожнього руху та директора підрядної організації підозрюють у привласненні 15 мільйонів гривень. Керівникам повідомлено про підозру, повідомляє прес-служба Офісу Генпрокурора.

«За даними слідства, протягом 2019 року між КП Центр організації дорожнього руху та підприємством укладено низку договорів підряду з будівництва світлофорних об’єктів на території міста Києва на загальну суму 20,3 млн грн. Однак підрядником роботи виконані не в повному обсязі і за завищеною вартістю, а отримані від комунального підприємства більш як 15 млн грн перераховано на рахунки юридичних осіб з ознаками фіктивності», — йдеться в повідомленні.

В офісах підприємства і компанії-підрядника і за місцем проживання підозрюваних пройшли обшуки.

Директору КП повідомлено про підозру у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України), а директору підрядної організації в привласненні майна (ч. 5 ст. 191 КК України).

Раніше в приміщеннях Київкомунсервісу і підрядних компаній пройшли обшуки. Посадові особи ввели механізм із заволодіння коштами шляхом ненадання або часткового надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

Додамо, в управлінні туризму КМДА пройшли обшуки. Чиновників підозрюють в необґрунтованому перерахуванні коштів за послуги, які фактично не надавалися.

Джерело

Залишити коментар