Image default

У Києві через порушення карантину закрили два ресторани

Фото: НПУ У Києві поліція закрила два ресторани, які порушили карантин

У першу добу дії карантину вихідного дня низка закладів Києва порушила обмежувальні заходи. Поліція склала десятки адміністративних протоколів і відрила кримінальне провадження.

  Через карантинні порушення столичні правоохоронці змусили закритися ресторани Хлібний і Рідкісний птах, які працювали, незважаючи на введений урядом карантин вихідного дня. На адміністрацію цих ресторанів склали адміністративні протоколи. Про це в суботу, 14 листопада, на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-служба Поліції Києва.   Ресторани приймали відвідувачів усередині закладу, а не на виніс, як це передбачено карантинними обмеженнями.   «Адміністративні протоколи складені за грубе порушення правил щодо карантину», — відзначили в Поліції.  

    Як повідомляє прес-служба Поліції Києва, адміністрації закладів мусять заплатити штраф.   Крім того, Поліція порушила кримінальне провадження через роботу одного зі спорткомплексів у Подільському районі столиці. За даними МВС, додатково правоохоронці склали адміністративний протокол.   Відзначається, що адміністрація закладу, незважаючи на роз’яснення правоохоронцями чинного законодавства, відмовилася припинити роботу спорткомплексу. Рейдову групу Поліції всередину закладу також не пустили, зазначає МВС.   «У результаті складено адміністративний протокол за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 325 Кримінального кодексу України», — розповіли в МВС.   Щоб спробувати уповільнити поширення хвороби, влада з цієї суботи ввела карантин вихідного дня, але в низці регіонів вирішили бойкотувати це рішення.  

Джерело

Залишити коментар