Image default

У Києві бізнесменів викрили на схемі щодо несплати податків

Фото: ГФС Киева Податківці проводять обшуки в учасників схеми

Під час обшуків податківці вилучили матеріальні цінності, документи, 94 печатки суб’єктів господарської діяльності і готівку в еквіваленті понад 6 млн гривень.

Співробітники Державної фіскальної служби викрили в Києві підприємців на побудові схеми щодо несплати податків в розмірі близько 14 млн гривень. Про це повідомила прес-служба ДФС Києва в понеділок, 4 січня.

«Посадові особи одного зі столичних підприємств, співпрацюючи з іншими суб’єктами господарської діяльності, протягом року умисно завищили податковий кредит декларацій з ПДВ на суму близько 14 млн гривень. Це призвело до ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах», — йдеться в повідомленні.

В ході обшуків офісних, складських і житлових приміщень виявили та вилучили матеріальні цінності, документи, 94 печатки суб’єктів господарської діяльності (у тому числі 21 підприємство — нерезидент), а також кошти в еквіваленті понад 6 млн гривень.

Вилучені під час обшуку речові докази приєднані до матеріалів кримінального провадження та передані на відповідальне зберігання. Триває слідство.

Раніше в Києві СБУ припинила роботу масштабного конвертаційного центру з обігом 15 млрд гривень. Організатори схеми зареєстрували понад 400 фіктивних фірм.

В Україні викрили податкову схему на імпорті авто на 2 млрд

Джерело

Залишити коментар