Image default

У Кенії намагаються врятувати від браконьєрів єдиного в світі білого жирафа, для цього застосували навіть GPS

Самицю і дитинча тварини раніше вбили браконьєри

У Кенії рятують останнього білого жирафа Фото: ВВС Україна У Кенії рятують останнього білого жирафа Фото: ВВС Україна

У заповіднику на північному сході Кенії намагаються врятувати єдиного відомого в світі білого жирафа. Аби захистити тварину від браконьєрів, їй поставили електронну мітку. Про це повідомляє «ВВС News Україна». 

Згідно з повідомленням, сигнал від мітки буде раз на годину надходити на супутник та оновлювати дані про місце перебування жирафа. Таким чином рейнджери зможуть відстежувати його пересування в режимі реального часу.

Слід зауважити, що цей жираф-самець не є альбіносом, насправді він народився з лейкізмом — рідкісним генетичним розладом, внаслідок якого шкіра тварини втратила свій пігмент. Ймовірно, цей представник залишився єдиним у своєму роді, адже раніше браконьєри вбили його самицю та дитинча.

Новини за темою: В Індії заарештували «браконьєра, який їв статеві органи лінивців»

Як зазначили в природоохоронній некомерційній організації Ishaqbini Hirola, яка займається моніторингом тварин в цьому районі, пристрій для відстежування самця прикріпили 8 листопада до одного з його осиконів (ріжок).

Слід зауважити, що білих жирафів вперше помітили в Кенії в березні 2016 року. Два місяці по тому їх бачили в сусідній Танзанії. Через рік в кенійському заповіднику в окрузі Гарісса зробили перші фотографії білої самиці жирафа з дитинчам.

Новини за темою: Майже сотня китів викинулася на узбережжя Шрі-Ланки, тварин довелося штовхати назад в океан

Нагадаємо, на початку березня 2020 року в одному із заповідників Кенії знайшли мертвими двох рідкісних білих жирафів — браконьєри вбили їх з невідомих причин.

Джерело:

Залишити коментар