Image default

У Греції розкопали стародавні гробниці віком більше 2000 років

В одній із могильних ям знайшли бронзову урну

Стародавні гробниці в Греції Фото: Keep Talking Greece Стародавні гробниці в Греції Фото: Keep Talking Greece Стародавні гробниці в Греції Фото: Keep Talking Greece

На півдні Греції археологи розкопали стародавні гробниці, вік яких становить понад дві тисяч років. Про це повідомляє Keep Talking Greece.

Зазначається, що вчені знайшли три могильні ями та чотири прямокутні могили та гробницю з плитами на даху. За словами археологів, ці могили датовані кінцем IV-II століттями до н.е. і є частиною західного некрополя стародавнього міста Іліда.

Відомо, що в одній із могильних ям знайшли бронзову урну, яка має квітковий орнамент на ручках і голови левів на стику ручок з обідком, а також бронзове складне дзеркало. Загалом на місці знахідок на сьогодні вже розкопано понад 200 гробниць, які відносять до пізнього класичного та елліністичного періоду.

Нагадаємо, нещодавно в Італії археологи виявили рештки двох чоловіків, які загинули майже дві тисячі років тому через виверження вулкана біля давньоримського міста Помпеї. Учені припускають, що рештки тіл належать рабу та його хазяїну.

Новини за темою: Археологи виявили на узбережжі Чорного моря руїни стародавнього монастиря

Раніше повідомлялося, що на дні литовського озера Асвея дослідники виявили рештки середньовічного воїна з мечем. Знахідки, які датуються 16 століттям, передали в Литовський національний музей. 

Джерело

Залишити коментар