Image default

У Франції поліція розігнала нелегальну новорічну вечірку на 2 тисячі людей

Ілюстративне

Фото: Aleksei Kalabin

Між правоохоронцями та учасниками вечірки сталися сутички

У французькому муніципалітеті Льєрон жителі влаштували нелегальну новорічну рейв-вечірку, яку довелося розганяти правоохоронцям. Про це повідомляє BFMTV.

Зазначається, що в заході, який відбувся в закинутому ангарі взяли участь від 2 до 2,5 тисяч людей. Після прибуття на місце правоохоронців,  відпочиваючі почали кидати в них камінням. У результаті, троє жандармів отримали травми, а учасники вечірки спалили їхній автомобіль.

Пізніше поліцейські відступили й попросили підкріплення для розгону вечірки, тому після прибуття перших правоохоронців захід тривав ще деякий час.

Відомо, що у Франції в новорічну ніч діяла комендантська година, тому жителям країни заборонили покидати оселі з 20:00 до 6:00. Попри це було зареєстровано масові порушення карантину, а також підпільні вечірки.

Новини за темою: У Франції чоловік вбив трьох поліцейських

Нагадаємо, нещодавно Франції зареєстрували перший випадок зараження новим штамом коронавірусу Sars-Cov-2, який вперше знайшли у Південній Африці в середині грудня. Мутований коронавірус виявили у людини, яка повернулася з ПАР.

Джерело

Залишити коментар