Image default

У Франції почали надавати громадянство іммігрантам, які допомагають боротися із COVID-19

Фото з відкритих джерел

Понад 700 осіб вже отримали громадянство або перебувають на фінальних етапах його отримання

Франція почала надавати громадянство у прискореному порядку іммігрантам, залученим до боротьби із коронавірусною хворобою COVID-19. Про це повідомляє ВВС. 

Згідно з повідомленням, Міністерство внутрішніх справ країни закликало іноземців, які допомагають на передовій у боротьбі проти COVID-19, подати заявку на прискорену натуралізацію. До цієї групи належать медики, прибиральники та працівники магазинів.

Як зазначається, вперше ініціатива щодо отримання громадянства була оголошена у вересні. Наразі сімдесят чотири людини вже отримали французький паспорт, ще 693 перебувають на завершальній стадії. Загалом на сьогодні подали заявки 2890 осіб.

Новини за темою: У Франції забракували експрес-тест на коронавірус, поширений і в Україні

«Медичні працівники, прибиральники, доглядальники за дітьми, працівники каси — усі вони довели свою відданість нації, і зараз черга республіки зробити крок назустріч», — йдеться у заяві офісу молодшого міністра у справах громадянства Марлен Ск’яппа.

Зазвичай для отримання громадянства заявник повинен прожити у Франції протягом п’яти років зі стабільним доходом та продемонструвати інтеграцію у французьке суспільство. Однак людям, які залучені до боротьби COVID-19, скоротили цей термін лише до двох років, визнаючи їх «великі послуги».

Новини за темою: У Франції запроваджують комендантську годину через збільшення випадків COVID-19

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що Франція погодилася допомогти Україні з отриманням вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19. 

Джерело

Залишити коментар