Image default

У Фінляндії повідомили про перший побічний ефект від вакцини проти COVID-19

Фото з відкритих джерел

Деталі побічної реакції не розкривають

У Фінляндії зафіксували перший випадок побічного ефекту від вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19 виробництва компанії Pfizer. Про це повідомляє Yle.fi.

Зазначається, що агентство з безпеки і розвитку в області фармацевтики Fimea не розголошує деталі повідомлення про побічну реакцію. Причиною цього називають збереження конфіденційності. Водночас деталі про побічні ефекти обіцяють розповісти після отримання хоча б п’яти повідомлень про них.

Водночас влада вважає появу побічної реакції природним явищем через нещодавній початок використання препарату. Згодом розглядатимуться лише заявки про серйозні наслідки. Відомо, що в останні дні 2020 року в Фінляндії вакцинували медпрацівників у п’яти населених пунктах.

Нагадаємо, країни Європейського Союзу 27 грудня, офіційно розпочали вакцинувати громадян від коронавірусної хвороби COVID-19. Кожна з країн блоку отримала по 9750 доз вакцини.

Новини за темою: У Британії попередили про алергічні реакції на вакцину Pfizer/BioNTech

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп заявив, що у 2021 році влада країни забезпечить все своє населення вакциною від COVID-19, після чого почнуться масові поставки препаратів в інші країни. Самі Штати мають бути забезпечені вакциною на початку року.

Джерело

Залишити коментар