Image default

У Британії потужний шторм «Белла» спричинив підтоплення та знеструмив будинки

Наслідки шторму «Белла» у Британії PA MEDIA

Метеорологічна служба оголосила жовтий рівень попередження

На Великобританію обрушився шторм «Белла»: негода зруйнувала дерева та знеструмила будинки. Про це 27 грудня повідомило видання ВВС. 

Спочатку буревій та зливи накрили південь острова. Швидкість вітру досягала 170 кілометрів за годину. Крім того, негода на півдні Англії спричинила затоплення залізниць, через що було затримано низку поїздів. 

За попередньою інформацією, шторм «Белла» рухався на північ країни. Очікується, що наслідки негоди будуть відчутні на більшій частині Великобританії. У зв’язку з цим метеорологічна служба випустила жовтий рівень попередження, пов’язаний зі снігом і льодом. Не виключені руйнування у всіх частинах острова. 

Новини за темою: В Ірані через сніговий шторм загинули вісім альпіністів

Зазначається, що на Уельсі в результаті шторму було знеструмлено 21 тисячу будинків. Частину з них встигли під’єднати до електромережі в неділю вранці.

Крім того, у місті Бедфорд від повеней постраждали ще приблизно 40 будинків. 

Наслідки шторму «Белла» у Британії Фото: PAVEMENTSFORTHEPEOPLE Наслідки шторму «Белла» у Британії Фото: Twitter Наслідки шторму «Белла» у Британії Фото: Reuters

Нагадаємо, нещодавно Філіппіни накрив найсильніший в історії країни тайфун «Гоні», який забрав життя щонайменше 20 осіб, 165 отримали поранення, а троє зникли безвісти.

Джерело

Залишити коментар