Image default

У Британії назвали категорію людей, яка найбільш вразлива до мутованого коронавірусу

Новий штам коронавірусу найбільш заразний для дітей Фото з відкритих джерел

Статистика свідчить, що найчастіше новим вірусом заражаються діти

Член консультаційної ради при уряді з нових і виникаючих респіраторних вірусних загроз, професор Лондонського Imperial College Ніл Фергюсон заявив, що новий штам коронавірусу є найбільш заразним для дітей. Про це повідомляє «РИА Новости». 

«Нам потрібно зібрати більше інформації про те, як він (новий вид коронавірусу — ред.) себе веде. Є цікаві епідеміологічні тенденції того, як поводиться цей вірус, і є ознаки того, що у нього є велика схильність до зараження дітей…» — зазначив Фергюсон під час брифінгу. 

Новини за темою: Професор Амосова пояснила небезпеку нового штаму коронавірусу, виявленого у Британії

За його словами, науковці поки не встановили причин вразливості дитячого організму до захворювання, однак статистика вказує, що найчастіше новим коронавірусом заражаються неповнолітні. 

Водночас Фергюсон додав, що вчені продовжують досліджувати нову мутацію та мають у своєму розпорядженні підтверджені свідчення того, що новий варіант вірусу як мінімум на 50% більш заразний, ніж раніше відомий СOVID-19.

Новини за темою: Паніки через новий штам COVID-19 немає: Українці, які повернулися з Великої Британії, розповіли про ситуацію в країні

Нагадаємо, у грудні в Британії виявили новий різновид коронавірусу, який почав швидко поширюватися країною. У зв’язку з цим в деяких регіонах країни ввели тотальний локдаун. Пізніше у МОЗ Британії заявили, що ситуація з новим штамом вірусу «вийшла з-під контролю» влади, а посилені заходи можуть тривати протягом декількох місяців. 

За даними Центру громадського здоров’я України, новий вірус міг виникнути через тривалу інфекцію в одного з пацієнтів.

Джерело

Залишити коментар