Image default

У Білорусі понад 100 протестувальників зустрінуть Новий рік за ґратами

Фото з відкритих джерел

Затриманих звинувачують в участі у несанкціонованих акціях протесту

У Білорусі більше ніж 100 учасників акцій протесту зустрінуть 2021 рік під адміністративним арештом. Про це свідчать дані білоруської правозахисної організації «Вясна».

Зазначається, що за ґратами в Білорусі досі залишаються 112 людей, офіційним звинуваченням яких є участь у несанкціонованих акціях. Серед заарештованих учасників протесту відомо про 18 жінок і 94 чоловіків.

Серед них наймолодшим є 19-річний юнак, а найстаршим – чоловік віком 62 роки. При цьому правозахисники уточнюють, що ця інформація може бути неповною.

Нагадаємо, нещодавно в Білорусі бійці ОМОНу вручили Олександру Лукашенку чорний берет, який є найвищою в країні відзнакою «за особливі заслуги». Своєю чергою, Лукашенко вручив державні нагороди представникам МВС, Міноборони, КДБ, Держприкордонкомітету та Служби безпеки президента Білорусі.

Новини за темою: Тихановська від імені білоруської опозиції отримала премію Сахарова

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз схвалив третій пакет санкцій проти режиму Олександра Лукашенка. На початку 2021 року в ЄС планують обговорити введення ще одного пакету обмежень.

Джерело

Залишити коментар