Image default

ВР затвердила поважні причини відсутності нардепів

Фото: nashemisto.dp.ua У законі вказано список поважних причин відсутності нардепа на робочому місці

В українському парламенті визначили поважні причини відсутності народних обранців на засіданнях — відрядження, тимчасова непрацездатність, відпустка по догляду за дитиною та ін.

  Верховна Рада України на засіданні в середу, 2 грудня, затвердила перелік поважних причин відсутності народних депутатів на пленарних засіданнях і засіданнях комітетів парламенту. Депутати схвалили відповідний законопроект у другому читанні. За документ проголосували 248 парламентаріїв, пише РБК-Україна.   Закон уточнює перелік поважних причин відсутності народного депутата:  

  • виконання ним у цей час доручень парламенту, голови ВР відповідно до закону, комітету (за рішенням комітету, до складу якого входить нардеп);
  • відрядження, участь у заходах, що здійснюються в рамках роботи постійних делегацій;
  • тимчасова непрацездатність;
  • отримання послуг у сфері охорони здоров’я (згідно з медичним висновком);
  • відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустка у зв’язку з народженням дитини, відпустка по догляду за дитиною, відпустка у зв’язку з одруженням, відпустка у зв’язку зі смертю рідних, інші обставини, коли згідно із законодавством працівнику надається відпустка;
  • документально підтверджені транспортні перешкоди.

  Раніше повідомлялося, що ВР посилила захист безробітних та роботодавців на час карантину.   Додамо, що ВР прийме рішення про локдаун на цьому тижні. Перед цим планують спочатку заслухати Максима Степанова і весь Кабмін.  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар