Image default

ВООЗ заявила про розробку рекомендацій щодо використання вакцини Pfizer

Фото з відкритих джерел

Спочатку в організації хочуть отримати доступ до певної інформації

Всесвітня організація охорони здоров’я відреагувала на рішення Великої Британії щодо реєстрації вакцини від коронавірусу Pfizer та заявила про розробку рекомендацій щодо її використання. Про це повідомила пресслужба ВООЗ у Twitter.

Зазначається, що наразі організація веде переговори з урядом Сполученого Королівства щодо отримання доступу до певної інформації, яка може пришвидшити внесення вакцини Pfizer до екстренного переліку ВООЗ. «Стратегічна консультативна група експертів ВООЗ з питань імунізації вивчає вакцину і формулює рекомендації щодо її використання», – йдеться в дописі.

Як повідомили у ВООЗ, внесення до екстреного переліку дасть можливість країнам дозволити вакцину для національного екстреного використання та може відкрити двері для міжнародних поставок через глобальні закупівлі.

Новини за темою: У США визначили категорії населення, які першими будуть вакциновані від COVID-19  

Раніше повідомлялося, що Велика Британія першою серед країн Заходу видала ліцензію на вакцину Pfizer/BioNTech проти COVID-19, а з наступного тижня починає процес масової імунізації. Особливістю цієї вакцини є те, що її необхідно зберігати при температурі -70°С.

Джерело

Залишити коментар