Image default

ВООЗ заявила про ризик нової хвилі COVID-19 в Європі на початку 2021 року

Фото з відкритих джерел

Нова хвиля коронавірусу може виникнути через новорічні святкування

Всесвітня організація охорони здоров’я попередила про високу ймовірність виникнення в Європі нової хвилі COVID-19 на початку 2021 року. Про це повідомляє «Интерфакс».

Зазначається, що ймовірність збільшення кількості хворих пов’язане зі святкуванням Різдва і Нового року. «Є високий ризик подальшої активізації в перші тижні та місяці 2021 року, і нам буде необхідно працювати разом, якщо ми хочемо успішно запобігти цьому», – йдеться в заяві ВООЗ.

Крім того, у відомстві додали, що попри досягнення «крихкого прогресу», хвороба продовжує розповсюджуватися європейським регіоном.

Через це людей закликали вжити додаткових індивідуальних заходів безпеки напередодні свят. Йдеться про святкування Різдва й Нового року на вулиці, а також носіння масок та дотримування соціальної дистанції.

При цьому в приміщеннях під час святкувань радять обмежити кількість гостей і забезпечити хорошу вентиляцію. «Це може здатися дивним носити маски та дотримуватися фізичної дистанції в колі друзів і сім’ї, але це суттєво сприяє забезпеченню того, щоб кожен залишився в безпеці та здоровим», – наголосили у ВООЗ.

Новини за темою: Ми боїмося спалаху коронавірусу COVID-19 після новорічних свят, — Степанов

Раніше повідомлялося, що у ВООЗ заявили про наявність імунітету до коронавірусу COVID-19 в Санта Клауса. Саме тому пандемія не зможе йому завадити подорожувати по світу та вручати подарунки на Різдво.

Джерело

Залишити коментар