Image default

ВООЗ: Вакцинацію населення від СOVID-19 розпочали 46 країн

Програму з вакцинації розпочали майже пів сотні країн світу Фото з відкритих джерел

З них 38 країн — держави з високим рівнем доходу

У 46 країнах світу розпочалася кампанія з вакцинації населення від коронавірусної хвороби COVID-19. Про це під час брифінгу повідомила помічниця гендиректора ВООЗ Маріанджела Сімао, передає Business Standart.

Як зазначається, 38 із 46 країн, які розпочали вакцинацію, є державами з високим рівнем доходу. За словами Сімао, ВООЗ з допомогою механізму COVAX планує посприяти початку вакцинації і в країнах з низьким рівнем доходу. В організації сподіваються розпочати цей процес у лютому 2021 року. 

Новини за темою: Заможні країни скупили більшу частину вакцини, — голова ВООЗ

Крім того, генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус наголосив на необхідності вакцинувати осіб, які входять до групи високого ризику.

«Я хочу, щоб вакцинація проводилася в кожній країні протягом найближчих 100 днів, щоб спочатку захистити медичних працівників та тих, хто входить до групи ризику», — заявив Гебреісус. 

Новини за темою: ВООЗ схвалила до використання першу вакцину від COVID-19

Нагадаємо, нещодавно Всесвітня організація охорони здоров’я виступила проти примусової вакцинації від коронавірусної інфекції COVID-19. Водночас у ВООЗ наголосили, що в окремих випадках у людей можуть вимагати зробити щеплення. 

Джерело

Залишити коментар