Image default

Володимир Кацман: З сумом визнаємо — влада відмовилася від соціальної функції держави, а це нам гарантовано Конституцією!

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, депутат від фракції «Слуга народу» Галина Третьякова своїми законодавчими ініціативами вбиває надію людей на безбідне і захищене державою майбутнє і направляє свою роботу на згортання соціальної функції держави, прописаної в Конституції України. Про це заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі телеканалу «ZIK».

«В умовній номінації «торпедоносець рейтингу «Слуги народу» за підсумками минулого року я — за Галину Третьякову!.. Ту саму, яка проти «дітей низької якості», проти виплат «чорнобильцям» і одиноким матерям… я просто не уявляю, як таке може вимовляти людина, у якої є свої діти, яка належить до прекрасної статі, яка повинна відповідати образу захисника соціальної функції нашої держави… крім того – це голова соціального комітету від монобільшості. І при цьому найбільше працює на знищення рейтингу цих же «слуг», — констатував журналіст.

«На жаль, соціальна політика в нашій країні відсутня, чому підтвердженням є прийнятий монобільшостю і голосами «іуд» від нібито опозиції держбюджет на 2021-й рік — більш ніж половину бюджету ми віддаємо у якості боргів міжнародним фінансовим інститутам, причому, чверть — на силові відомства, а на «соціалку» залишаються крихти, та й ті кошти за бажанням західних кредиторів в будь-який момент такі «третьякови» готові охоче утиснути, урізати, скоротити. Це суперечить Конституції, статті 1-й!.. Такій державі людина потрібна тільки для податків, штрафів, акцизів, а соціальні гарантії у відповідь на це ніхто не гарантує, на жаль!» — резюмував Володимир Кацман.

Джерело

Залишити коментар